SPONSOR
21 Şubat 20183,568 Görüntülenme0 Yorum
Zikzak Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Zikzak Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Zikzak Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle yeni tığ işi desenli lif örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve inşallah bitirdikten sonra sizlerin de kullanmaya kıyamayacağı bu Zikzak Lif Modeli Yapımını şimdi sizler için sitemize ekliyorum canlarım.

Zikzak Lif Modeli Yapımı
Zikzak Lif Modeli Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Tamanne Yeni Banyo Lif Örneklerine layık olan bu Zikzak Desenli Lif Modelini umarım sizlerde keyifle örebilirsiniz kızlar, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığınız bu Çok Güzel Çiçekli Havlu Kenarı Modellerinden olan ve göze hoş gelen bu Halkalı Çiçekli Havlu Kenarı Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Tamanne Youtube Kanalına Zikzak Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Zikzak Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN