SPONSOR
14 Eylül 201717,066 Görüntülenme0 Yorum
Yıldız Modeli Tığ İşi Yelek Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
Yıldız Modeli Tığ İşi Yelek Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Yıldız Modeli Tığ İşi Yelek Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Evinizin melekler tarafından dualandığı bol bereketli bol dualı günler olsun örgü sever güzel meleklerim, görür görmez beğeneceğinizi düşündüğüm Kolay Bayan Yeleği Örgü Modellerinden olan ve yaptıktan sonrada kullanmaya kıyamayacağınız Çeyizlik Tığ Yelek Örgüsü Örneği olan Yıldız Modeli Tığ İşi Yelek Yapımını sizler için şuanda paylaşıyorum.

Yıldız Modeli Tığ İşi Yelek Yapılışı
Yıldız Modeli Tığ İşi Yelek Yapılışı
SPONSOR

İster benim gibi sevdiğiniz komşunuza ve ya annenize hediye etmek için örebilir isterseniz de evlilik zamanı gelmiş güzel kızlarınız için Moda Çeyiz Örneği olarak ta yapabilirsiniz, Sevda Hanımcığım gerçekten çok güzel anlatmış inşallah kızlar sizlerde aşağıdaki Tığ İşi Yıldız Yelek Modeli Nasıl Örülür? videosunu izledikten sonra en kısa zamanda örebilirsiniz, yapmayı düşünenlere şimdiden kolaylıklar gelsin elleri kolları dert görmesin.

Yapımı kadar kullanışı da zevkli olan canlı renkleri ile de sizleri kendisine hayran bırakabilecek En Kolay Lif Örneklerinden olan Yaprak Lif Yapilisina göz atmanızı bir ablanız olarak tüm içtenliğim ile rica ediyorum, eğer olurda boş zamanınız olursa kızlar Yeni Tığ İşi Yıldız Model Yelek Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Büyük bir özenle ve güzel anlatımı ile bizler için Yıldız Modeli Tığ İşi Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Sevdanın Örgü Evi Youtube Kanalına teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Yıldız Modeli Tığ İşi Yelek Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN