SPONSOR
06 Nisan 20182,398 Görüntülenme0 Yorum
Uzun Lif Gül Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Uzun Lif Gül Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Uzun Lif Gül Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle kalp motifli uzun lif modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakması gerektiği ve benim de çok beğendiğim bu Uzun Lif Gül Modeli Yapımını şimdi sitemize ekliyoruz.

Uzun Lif Gül Modeli Yapımı
Uzun Lif Gül Modeli Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Motifli Banyo Lif Örneklerine yakışır olan bu Tığ İşi Kalpli Uzun Lif Modelini inşallah sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir 2018 Güzel Lif Örneklerine layık olan ve göze de hoş gelen bu Çilek Motifli Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyoruz.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına Uzun Lif Gül Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Uzun Lif Gül Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN