SPONSOR
03 Kasım 20181,819 Görüntülenme0 Yorum
Tomurcuklu Lif Takımı 2 Üçgen Lif Yapımı Videolu
Tomurcuklu Lif Takımı 2 Üçgen Lif Yapımı Videolu

Tomurcuklu Lif Takımı 2 Üçgen Lif Yapımı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle 2018-2019 üçgen lif örnekleri çok severlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki kısa süre sonra bitirip banyonuza renk katacağı bu Tomurcuklu Lif Takımı 2 Üçgen Lif Yapılışını ekliyoruz.

Tomurcuklu Lif Takımı 2 Üçgen Lif Yapılışı
Tomurcuklu Lif Takımı 2 Üçgen Lif Yapılışı
SPONSOR

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi severlerinde bayılacağını tahmin ettiğim bu Lif Takımı Modelini umarım sizlerde kolayca yaparsınız, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Üçgen Lif Modelleri 2019 çeşitlerinden olan ve gözede çok zarif gelen bu Üçgen Motifli Altıgen Banyo Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimi dille anlattığı bu Tomurcuklu Lif Takımı 2 Üçgen Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tomurcuklu Lif Takımı 2 Üçgen Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli serpilin-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN