SPONSOR
14 Mart 20182,041 Görüntülenme0 Yorum
Tomurcuk Çiçekli Lif Yapımı Videolu Anlatımlı
Tomurcuk Çiçekli Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

Tomurcuk Çiçekli Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, en az benim gibi çiçekli banyo lif modelleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiği ve gerek canlı renkleri ile gerekse de şıklığı ile evinize hava katacak olan bu Tomurcuklu Çiçekli Lif Yapılışını paylaşıyorum.

Tomurcuk Çiçekli Lif Yapılışı
Tomurcuk Çiçekli Lif Yapılışı
SPONSOR

Tam anlamıyla Tomurcuklu Lifler Tamanne Örneklerine layık olan bu Tığ İşi Yeni Çiçek Desenli Lif Modelini inşallah sizlerde kolayca bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere çok yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Çok Güzel Çeyizlik Lif Modellerinden olan bu Çubuk Lif Modeli Yapılışına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Tamanne Youtube Kanalına Tomurcuklu Çiçekli Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tomurcuk Çiçekli Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN