SPONSOR
11 Aralık 20181,280 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Kalplerden Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu
Tığ İşi Kalplerden Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu

Tığ İşi Kalplerden Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu

Merhaba değerli hanımlar, Rabbim bu soğuk günlerde dışarıda kalanlara ve yakacağı olmayan kullarından yardımını esirgemesin. Kalpli yuvarlak lif örneklerinden bu değişik ve güzel Tığ İşi Kalplerden Lif Yapımı anlatımlı videosunu sizlerle paylaşmayı istiyorum.

Tığ İşi Kalplerden Lif Yapımı
Tığ İşi Kalplerden Lif Yapımı
SPONSOR

Değişik Lif Modellerinden bir tanesi olan bu lifi parçalar halinde örüyoruz. Her bir parça kalp şekline benziyor. Daha sonra bu kalpler birleştiriliyor ve çok güzel bir lif oluyor. İki Katlı Lif Modellerinden de olan bu lifin alt kısmı beyaz kalplerden üst kısmı kırmızı kalplerden oluşuyor.

Daha önceden paylaşmış olduğum Yuvarlak Kristal Lif Modeli Yapımı bakmak isterseniz tıklayarak bakabilirsiniz.

Çok beğenilen bu Tığ İşi Kalplerden Lif Modeli Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayarak biz örgü severlere sunan Ören Hanım youtube kanalına hepimiz adına çok teşekkür ederiz.

Tığ İşi Kalplerden Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli serpilin-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN