SPONSOR
06 Aralık 20182,630 Görüntülenme0 Yorum
Şişle Burgu Süslemeli 4-5 Yaş Şık Cepken Yapılışı
Şişle Burgu Süslemeli 4-5 Yaş Şık Cepken Yapılışı

Şişle Burgu Süslemeli 4-5 Yaş Şık Cepken Yapılışı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle şiş örgü bebek yelekleri 2019 çeşitleri arayanların mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki sizlerin bitirdikten sonra yavrularınızın üzerinde çok zarif duracak olan bu Şişle Burgu Süslemeli 4-5 Yaş Şık Cepken Yapımını sitemizde paylaşıyoruz kızlar.

Şişle Burgu Süslemeli 4-5 Yaş Şık Cepken Yapımı
Şişle Burgu Süslemeli 4-5 Yaş Şık Cepken Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Haticenin Bebek Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve şiş örgü bilenlerinde zorlanmadan keyifle yapacağı bu 4-5 Yaş Bebek Yelek Modelini umarım sizlerde zevkle örebilirsiniz, ellerinize kollarınıza sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir ajurlu Şiş Örgü Bebek Yeleklerinden olan ve canlı renklerine ve şık yapılışına hayran kalacağınız bu Şişle Bebek Yeleği Ajurlu Yaprak Modeli Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen.

Haticenin Örgü Keyfi Youtube Kanalına öğretici şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Şişle Burgu Süslemeli 4-5 Yaş Şık Cepken Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten şükranlarımızı gönderiyoruz kızlar.

Şişle Burgu Süslemeli 4-5 Yaş Şık Cepken Yapımı Videosu

2020 EN GÜZEL BEBEK YELEKLERİ
en-yeni-bebek-yelekleri-177 en-yeni-bebek-yelekleri-161 en-yeni-bebek-yelekleri-165 en-yeni-bebek-yelekleri-26 en-yeni-bebek-yelekleri-87 en-yeni-bebek-yelekleri-39 en-yeni-bebek-yelekleri-273 en-yeni-bebek-yelekleri-115 en-yeni-bebek-yelekleri-279 en-yeni-bebek-yelekleri-104 en-yeni-bebek-yelekleri-318 en-yeni-bebek-yelekleri-222
BIR CEVAP YAZIN