SPONSOR
23 Ekim 20172,289 Görüntülenme0 Yorum
Şık Elbise Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Şık Elbise Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Şık Elbise Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel hanımlar, son dönemde hepimizin çok beğendiği bu yeni elbise lif modellerinden olan ve her renk uyumuna çok yakışan bir o kadar da yapılışı zevkli olan bu Şık Elbise Lif Yapımını sizler için şimdi güzel sitemize ekliyorum meleklerim.

Şık Elbise Lif Yapımı
Şık Elbise Lif Yapımı
SPONSOR

Bu işte gerçekten iddialı olduğunu açık açık gösteren örgü sever Ezgi Hanımcığı her zaman olduğu gibi öğretici ve detaylı şekilde anlattığı bu Tığ İşi Elbise Lif Örneğini sizlerde en kısa zamanda örebilirsiniz kızlar, yapacakların elleri kolları dert görmesin güzel ve hayırlı günlerde eskitmeniz dileğiyle.

Sitemizde bulanan ve çok beğenilerek örülen diğer bir Değişik Lif Modellerinden olan gerek canlı renkleri gerekse işlemeleri ile hoşunuza gidecek olan bu Rengarenk Kareli Lif Yapılışına bakmadan geçen çok şey kaçırır bayanlar.

Ezginin Örgü Aşkı Youtube Kanalına Şık Elbise Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için tüm kalbimizle şükranlarımızı iletiyoruz.

Şık Elbise Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN