SPONSOR
07 Ocak 20186,262 Görüntülenme0 Yorum
Sepet Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Sepet Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Sepet Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel hanımlar, Ören Hanım Lif Modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu tığ işi lif modelleri 2018 örneklerinden olan ve göze de hoş gelen desenlerini seveceğinizi düşündüğüm bu Sepet Lif Yapımını şimdi paylaşıyorum.

Sepet Lif Yapımı
Sepet Lif Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla 2018 Lif Modelleri Ören Hanım Çeşitlerine layık olan bu Tığ İşi Sepet Lif 2018 Modelini umarım sizlerde zevkle bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Sitemizde bulunan diğer bir Motifli Lif 2018 Modellerinden olan ve benim de çok hoş bulduğum bu Puf Çiçekli Kelebek Lif Yapımına bakmanızı tüm içtenliğim ile rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Sepet Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Sepet Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN