SPONSOR
09 Mart 20182,898 Görüntülenme0 Yorum
Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lifin Yapılışı Türkçe Videolu
Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lifin Yapılışı Türkçe Videolu

Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lifin Yapılışı Türkçe Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle Yumuşak Lif Örgü severlerin keyifle örebileceği bu tığ işi ören hanım takım lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve inşallah bitirdikten sonra banyonuza renk katacağını düşündüğüm bu Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lifin Yapımını paylaşıyorum.

Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lifin Yapımı
Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lifin Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Ören Hanım Takım Lif Örneklerine layık olan bu 2018 Takım Yıldız Lif Modelini umarım ki sizlerde güzelce yapabilirsiniz kızlar, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2018-2019 Çok Güzel Lif Modellerinden olan bu Kolay Örümcekli Zikzak Lif Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lifin Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN