SPONSOR
11 Kasım 20174,609 Görüntülenme0 Yorum
Ponpon Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Ponpon Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Ponpon Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel dostlarım, bugün gerçekten belki de benim gibi çoğunuzun ilk defa göreceğini tahmin ettiğim bu değişik lif modellerinden olan ve ördükten sonra o muhteşem renk uyumunu gördükten sonra kullanmaya kıyamayacağınız bu Ponpon Lif Yapımını sizler için şuanda paylaşıyorum.

Ponpon Lif Yapımı
Ponpon Lif Yapımı
SPONSOR

Sevgili örgü aşığı olan ve benimde severek takip ettiğim Şeyma Hanımcığımın titizlikle ve özenle attığı bu Tığ İşi Lif Örneğini sizlerinden en kısa zamanda örmesini diliyorum canlarım, hepinizin emeklerine sağlıklar olsun.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğim Yeni Çiçekli Tığ İşlemesi Modellerinden olan ve seveceğinizi düşündüğüm bu Çiçekli Badem Havlu Veya Yazma Kenarı Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim kızlar.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına Ponpon Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediğini için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Ponpon Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN