SPONSOR
26 Ocak 20184,733 Görüntülenme0 Yorum
Pıtırcık Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
Pıtırcık Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Pıtırcık Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlar, bugün hepinizin seveceği tahmin ettiğim bu 2018 desenli banyo lif örneklerinden olan ve gerek desenleri gerekse de yapılışında ki hoşluk ile sizlerinde çok seveceğini tahmin ettiğim bu Pıtırcık Lif Modeli Yapımını paylaşıyorum.

Pıtırcık Lif Modeli Yapımı
Pıtırcık Lif Modeli Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Tamanne Yeni Lif Örneklerine yakışır olan bu 2018 Tığ İşi Pıtırcıklı Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz bu Yeni Model Havlu Ucu 2018 Modellerinden olan ve göze hoş gelen bu Havlu Ucu Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Tamanne Youtube Kanalına Pıtırcık Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Pıtırcık Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN