SPONSOR
31 Ekim 20181,926 Görüntülenme0 Yorum
Peçetelik Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
Peçetelik Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Peçetelik Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2018-2019 kare lif örneklerinden olan ve eminim ki en kısa sürede bitirdikten sonra keyifle kullanabileceğiniz bir o kadar da göze çok hoş gelen bu Peçetelik Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Peçetelik Lif Modeli Yapımı
Peçetelik Lif Modeli Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Örgü Sevdası Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi çeyizlik örgüleri severlerin kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Peçetelik Kare Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çiçekli Kare Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğendiği bu Güllü Kare Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimi dille anlattığı bu Peçetelik Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Peçetelik Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN