SPONSOR
02 Eylül 20183,159 Görüntülenme0 Yorum
Nilüfer Çiçeği Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
Nilüfer Çiçeği Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Nilüfer Çiçeği Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, sitemizde paylaşım yaptığımız bu yeni lif örnekleri 2018 çeşitlerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için çok sabırsızlandığım ve yapımı da bir o kadar hoş olan bu Nilüfer Çiçeği Lif Modeli Yapımını sitemizde paylaşıyoruz.

Nilüfer Çiçeği Lif Modeli Yapımı
Nilüfer Çiçeği Lif Modeli Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de çok beğendiğim bu Tığ İşi Çiçekli Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Sezon Kalpli Lif Örneklerinden olan ve banyonuza da renk katacak olan bu Kalp Modeli Hasır Lif Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına bizler için derlediği bu Nilüfer Çiçeği Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Nilüfer Çiçeği Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN