SPONSOR
22 Ekim 20182,924 Görüntülenme0 Yorum
Mavi Beyaz Fıstıklı Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Mavi Beyaz Fıstıklı Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Mavi Beyaz Fıstıklı Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle farklı uzun lif örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve eminim ki örüp bitirdikten sonra banyonuza renk katacak olan bir o kadar da gösterişli olan bu Mavi Beyaz Fıstıklı Uzun Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Mavi Beyaz Fıstıklı Uzun Lif Modeli Yapımı
Mavi Beyaz Fıstıklı Uzun Lif Modeli Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi severlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Fıstıklı Uzun Lif Modelini umarım sizlerde güzelce bitirip kullanabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Motifli Uzun Lif Örneklerinden olan ve çeyizlik lif örgülerinden olan bir o kadar da sitemizde görenlerinde çok beğendiği bu Kelebekli Uzun Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Örgü Teyze Youtube Kanalına detaylı şekilde anlattığı bu Mavi Beyaz Fıstıklı Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Mavi Beyaz Fıstıklı Uzun Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN