SPONSOR
24 Eylül 20184,285 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Örümcekli Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
Kolay Örümcekli Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Kolay Örümcekli Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2019 kolay lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve yapılışı da bir o kadar zevkli olan bu Kolay Örümcekli Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Kolay Örümcekli Lif Modeli Yapımı
Kolay Örümcekli Lif Modeli Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Liflerine çok ama çok yakışır olan ve tığ işi severlerin zorlanmadan yapabileceği bu Basit Kare Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere sizlere sunduğumuz diğer bir 2018 Çok Kolay Lif Örneklerinden olan ve banyonuza renk katacak olan bu Çok Kolay Kilim Lif Modeli Yapımına göz atmanızı rica ediyoruz:

Sibelle Örgü Youtube Kanalına Kolay Örümcekli Lif Nasıl Yapılır? videosunun hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Kolay Örümcekli Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN