SPONSOR
07 Kasım 20172,779 Görüntülenme0 Yorum
Kırkyama Modeli Lif Yapılışı Türkçe Videolu
Kırkyama Modeli Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Kırkyama Modeli Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, birazdan belki de çoğunuzun ilk defa göreceği ve seveceğini tahmin ettiğim bu tığ işi lif modellerinden olan ve gerek canlı parlak renkleri gerekse göze hitap eden hoş işlemeleri ile görenlerin dikkatini çekecek olan bu Kırkyama Modeli Lif Yapımını şimdi sizler için paylaşıyorum canlarım.

Kırkyama Modeli Lif Yapımı
Kırkyama Modeli Lif Yapımı
SPONSOR

Benimde sizler gibi severek ve hayranlıkla takip ettiğim sevgili Ören Hanım çalışanlarının titizlikle anlattığı bu Değişik Lif Örneğini inşallah sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz kızlar, şimdiden yapmayı planlayanlarınız varsa elleri kolları dert görmesin.

Kendi ellerinizle güzelce ölebileceğinizi tahmin ettiğim Yeni Battaniye Örneklerinden olan ve gördüğünüz an sizi de heyecanlandıracağını düşündüğüm bu Topitop Battaniye Modeli Yapılışına bakmadan geçerseniz pişman olursunuz meleklerim.

Detaylı ve tecrübeli anlatımı ile bizler için Kırkyama Modeli Lif Nasıl Yapılır? videosunu oluşturan Ören Hanım Youtube Kanalına en içten şükranlarımızı gönderiyoruz.

Kırkyama Modeli Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN