SPONSOR
31 Temmuz 20191,435 Görüntülenme0 Yorum
Kilim Desenli Karanfil Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu
Kilim Desenli Karanfil Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu

Kilim Desenli Karanfil Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle 2019 kilim desenli lif modelleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve o desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınıza emin olduğum ve banyonuza da renk katacak olan bu Kilim Desenli Karanfil Lif Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Kilim Desenli Karanfil Lif Yapımı
Kilim Desenli Karanfil Lif Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Ören Hanım Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve yapılışı da gerçekten bir o kadar zevkli olan bu Karanfil Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Desenli Lif Örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakakaldıkları bu Yıldız Küp Desenli Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Ören Hanım Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Kilim Desenli Karanfil Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Kilim Desenli Karanfil Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN