SPONSOR
21 Şubat 20192,709 Görüntülenme0 Yorum
Karanfilli Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Karanfilli Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Karanfilli Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle benim gibi tığ işi karanfil lifleri 2019 çeşitleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Karanfilli Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Karanfilli Lif Modeli Yapımı
Karanfilli Lif Modeli Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla 2019 Ören Hanım Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son dönemlerde çeyizlik liflerin olmazsa olmazlarından olan bu Karanfilli Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Çiçekli Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendikleri dile getirdikleri bu 3D Karanfil Lif Modeli Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Karanfilli Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Karanfilli Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN