SPONSOR
05 Ocak 20184,052 Görüntülenme0 Yorum
Kalp Modeli Kare Lif Yapımı Videolu Anlatımlı
Kalp Modeli Kare Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

Kalp Modeli Kare Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, eminim ki çoğunuzun seveceğini tahmin ettiğim bu lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve gerek üzerinde ki Kalpli Motifleri ile gerekse de göze hoş gelen renkleri ile banyonuza hava katacak olan bu Kalpli Modeli Kare Lif Yapılışını paylaşıyorum.

Kalp Modeli Kare Lif Yapılışı
Kalp Modeli Kare Lif Yapılışı
SPONSOR

Tam anlamıyla Ören Hanım 2018 Lif Modellerine layık olan bu Kare Lif 2018 Örnekleri Çeşidini şimdi sitemize ekliyorum, hepinizin ellerine sağlık.

Renkli İğne Oyası Modelleri örmek isteyenlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Çok Zarif Bir İğne Oyası Modeli Yapılışına bakmadan geçeyim demeyin.

Ören Hanım Youtube Kanalına Kalpli Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kalp Modeli Kare Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN