SPONSOR
02 Aralık 20185,321 Görüntülenme0 Yorum
İki Şişle Kolay Burgulu Bebek Patiği Yapımı
İki Şişle Kolay Burgulu Bebek Patiği Yapımı

İki Şişle Kolay Burgulu Bebek Patiği Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle kolay bebek patik modelleri 2019 çeşitleri severlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve bitirdikten sonra bebeklerinizin ayaklarında çok zarif duracağına emin olduğum bu İki Şişle Kolay Burgulu Bebek Patiği Yapılışını paylaşıyoruz.

İki Şişle Kolay Burgulu Bebek Patiği Yapılışı
İki Şişle Kolay Burgulu Bebek Patiği Yapılışı
SPONSOR

Tam anlamıyla Örgü Aşkı Bebek Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve şiş örgü bilenlerinde keyifle örebileceğine emin olduğum bu Burgulu Bebek Patik Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Çeyizlik Bebek Patik Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakakalacağı bu Çapraz Bağcıklı Bebek Patik Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına akıcı şekilde ve samimi dille anlattığı bu İki Şişle Kolay Burgulu Bebek Patiği Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şişle Kolay Burgulu Bebek Patiği Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN