SPONSOR
26 Şubat 20192,133 Görüntülenme0 Yorum
İki Şişle 3 Düz 3 Büz Örnekli Çeyizlik Patik Yapılışı
İki Şişle 3 Düz 3 Büz Örnekli Çeyizlik Patik Yapılışı

İki Şişle 3 Düz 3 Büz Örnekli Çeyizlik Patik Yapılışı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle iki şişle boncuklu patik modelleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki ayaklarınız da çok hoş duracak olan bu İki Şişle 3 Düz 3 Büz Örnekli Çeyizlik Patik Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

İki Şişle 3 Düz 3 Büz Örnekli Çeyizlik Patik Yapımı
İki Şişle 3 Düz 3 Büz Örnekli Çeyizlik Patik Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Gülümseten Marifetler Yeni çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve şiş örgüleri bilenlerinde gönül rahatlığı ile tercih etmelerini rica ettiğim bu Çeyizlik Bayan Patik Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsin, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Bayan Patikleri 2019 çeşitlerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğendikleri dile getirdikleri bu 2019 Yeni 3D Fiyonklu Patik Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu İki Şişle 3 Düz 3 Büz Örnekli Çeyizlik Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

İki Şişle 3 Düz 3 Büz Örnekli Çeyizlik Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-8 patik-modelleri-61 patik-modelleri-87 patik-modelleri-9 patik-modelleri-5 patik-modelleri-11 patik-modelleri-72 patik-modelleri-86 patik-modelleri-6 patik-modelleri-1 patik-modelleri-18
BIR CEVAP YAZIN