SPONSOR
26 Mayıs 2020502 Görüntülenme0 Yorum
İki Renkli Kolay Yuvarlak Lif Yapımı Videolu
İki Renkli Kolay Yuvarlak Lif Yapımı Videolu

İki Renkli Kolay Yuvarlak Lif Yapımı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle kolay yuvarlak lif örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve gerçekten yeni başlayanların bile zorlanmadan keyifle örebileceği bu İki Renkli Kolay Yuvarlak Lif Yapılışını sitemize ekliyoruz hanımlar.

İki Renkli Kolay Yuvarlak Lif Yapılışı
İki Renkli Kolay Yuvarlak Lif Yapılışı
SPONSOR

Tam anlamıyla Tamanne Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde tercih edip güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu Basit Örgü Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Örgü Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tığ İşi Kolay Kese Lif Örgü Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Tamanne Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için anlattıkları bu İki Renkli Kolay Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Renkli Kolay Yuvarlak Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN