SPONSOR
02 Mart 20185,314 Görüntülenme0 Yorum
İki Renkli Çarkıfelek Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
İki Renkli Çarkıfelek Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

İki Renkli Çarkıfelek Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, gördüğünüz ilk andan itibaren çok seveceğinizi düşündüğüm bu yeni çarkıfelek lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve sadece sizlerin değil görenlerinde çok seveceğini düşündüğüm bu İki Renkli Çarkıfelek Lif Yapımını şimdi paylaşıyorum kızlar.

İki Renkli Çarkıfelek Lif Yapımı
İki Renkli Çarkıfelek Lif Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla 2018 Yeni Örgü Sevdası Örneklerine layık olan bu Tığ İle İki Renkli Çarkıfelek Lif Modelini umarım sizlerde keyifle örebilirsiniz canlarım, ellerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir 2018 Yeni Kare Lif Modellerinden olan ve göze hoş gelen bu Çiçekli Kareli Lif Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına İki Renkli Çarkıfelek Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Renkli Çarkıfelek Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN