SPONSOR
14 Mart 20191,680 Görüntülenme0 Yorum
İki Katlı Çiçek Lif Yapımı Videolu Anlatımlı
İki Katlı Çiçek Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

İki Katlı Çiçek Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2019 katlı çiçekli lif modelleri severlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuzla keyifle kullanabileceğiniz bu İki Katlı Çiçek Lif Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

İki Katlı Çiçek Lif Yapılışı
İki Katlı Çiçek Lif Yapılışı
SPONSOR

Tam anlamıyla Tamanne Lif Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerini benimde gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Tığ İşi Çiçekli Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan kolaylıkla örebilirsiniz, şimdiden yapacakların ellerine emeklerinize sağlık hanımlar.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığım diğer bir Yeni Katlı Çiçek Lif Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde gerçekten beğenilerini fazlasıyla toplayan bu Katlı Kırmızı Çiçek Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Tamanne Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu İki Katlı Çiçek Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

İki Katlı Çiçek Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN