SPONSOR
27 Ekim 20181,458 Görüntülenme0 Yorum
Güllü Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu
Güllü Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu

Güllü Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, benim hayran kaldığım bu 2019 yuvarlak takım lif örneklerinden olan ve eminim ki gerek o güllü motiflerine gerekse de renk uyumuna en az benim kadar hayran kalacağınız bu Güllü Yuvarlak Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Güllü Yuvarlak Lif Modeli Yapımı
Güllü Yuvarlak Lif Modeli Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Lif Örgü Sevdası çeşitlerine gerçekten çok yakışır olan ve tığ işi lif örgüleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Güllü Takım Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaştığımız diğer bir Tığ İşi Güllü Lif Modellerinden olan ve görenlerinde gözlerini alamayacağı bu Gül Desenli Uzun Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına detaylı ve samimi dille anlattığı bu Güllü Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Güllü Yuvarlak Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN