SPONSOR
02 Aralık 20172,504 Görüntülenme0 Yorum
Damat Kese Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Damat Kese Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Damat Kese Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle son zamanlarda yeni çeyizlik lif modellerinin olmazsa olmazlarından olan ve hem o üzerinde ki göze hoş gelen desenleri hem de canlı renkleri ile banyonuza da hava katacağını düşündüğüm bu Damat Kese Lif Yapımını şimdi sizler için sitemize ekliyorum.

Damat Kese Lif Yapımı
Damat Kese Lif Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Ören Hanım Lif Modellerine layık olan ve benimde çok sevdiğim bu 2018 Kese Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz kızlar, hepinizin emeklerine sağlıklar olsun.

Kısa bir zaman önce sizlerinde öğrenerek örmesi için paylaştığımız bu Yeni Tunus Patik Modellerinden olan ve göze hoş gelen bu Tunus İşi Keçe Taban Patik Modeli Yapımına göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Damat Kese Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Damat Kese Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN