SPONSOR
24 Kasım 20183,933 Görüntülenme0 Yorum
Çok Şık Kadife İpten Babet Yapılışı Açıklamalı Videolu
Çok Şık Kadife İpten Babet Yapılışı Açıklamalı Videolu

Çok Şık Kadife İpten Babet Yapılışı Açıklamalı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle bayan babet modelleri 2019 çeşitleri severlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra ayaklarınıza da çok yakışacak olan bu Çok Şık Kadife İpten Babet Yapımını paylaşıyoruz.

Çok Şık Kadife İpten Babet Yapımı
Çok Şık Kadife İpten Babet Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Ören Hanım Babetlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi örgüleri bilenlerin gönül rahatlığı ile yapabileceği bu Kadife İp Babet Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Babet Örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve göze de en az kendisi kadar çok zarif gelen bu Tığ İşi Kolay Babet Patik Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına samimi dille ve akıcı şekilde anlattığı bu Çok Şık Kadife İpten Babet Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çok Şık Kadife İpten Babet Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-16 patik-modelleri-10 patik-modelleri-4 patik-modelleri-20 patik-modelleri-8 patik-modelleri-85 patik-modelleri-13 patik-modelleri-87 patik-modelleri-9 patik-modelleri-1 patik-modelleri-18
BIR CEVAP YAZIN