SPONSOR
13 Aralık 20182,197 Görüntülenme0 Yorum
Çizgili Zikzak Kare Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Çizgili Zikzak Kare Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Çizgili Zikzak Kare Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Herkese merhaba, bu güzel sabaha uyandıran Rabbime şükürler olsun. Rabbim bu karakışta sokakta kalan kullarından yardımını eksik etmesin. 2019 Desenli Kare Lif Modellerinden olan bu kızlarımızın çeyizleri için olan Çizgili Zikzak Kare Lif Modeli Yapımı videosunu sizler için paylaşmak istiyorum.

Çizgili Zikzak Kare Lif Modeli Yapımı
Çizgili Zikzak Kare Lif Modeli Yapımı
SPONSOR

Yine çok güzel bir Lif Örneğiyle gözlerimiz şenleniyor. Bu güzel kare lifin üzerinde çizgilerden güzel bir desen oluşturulmuş. Kızlarınızın çeyizlerine koyabileceğiniz veya kendi banyonuzda kullanabileceğiniz harika bir Kare Lif Modeli. Bu güzel kare lif hakkında görüş ve fikirlerinizi aşağıda paylaşırsanız çok memnun olurum.

Önceden sizler için paylaşmış olduğum Tığ İşi Kalplerden Lif Yapımına bakmak isterseniz linke tıklayarak bakabilirsiniz.

2019 Yeni Tasarım Zikzak Lif Modellerinden olan Çizgili Zikzak Kare Lif Modeli Nasıl Yapılır? videosunu bizler için hazırlayan tatlı dilli ve güler yüzlü Örgü Günlüğüm youtube kanalına hepimiz adına çok teşekkür ederiz.

Çizgili Zikzak Kare Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN