SPONSOR
26 Ağustos 20182,972 Görüntülenme0 Yorum
Civciv Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Civciv Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Civciv Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, yaptığınız ilk andan itibaren çocuklarınızın çok beğeneceğini düşündüğüm bu 2018 tığ işi civciv lif modellerinden olan ve eminim ki büyük bir keyifle ördüğünüzden sonra banyonuza da renk katacağını düşündüğüm bu Civciv Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Civciv Lif Modeli Yapımı
Civciv Lif Modeli Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Ezginin Örgü Aşkı Lif Örneklerine gerçekten çok yakışır olan ve benim de bir o kadar çok beğendiğim bu Civciv Banyo Lif Modelini umarım sizlerde zevkle yapabilirsiniz, ellerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman evvel sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Yeni Sezon Uzun Lif Örneklerinden olan ve çok kullanışlı olan bu İncili Puf Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ezginin Örgü Aşkı Youtube Kanalına Civciv Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Civciv Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN