SPONSOR
20 Mayıs 20182,387 Görüntülenme0 Yorum
Çiçekli Kartanesi Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Çiçekli Kartanesi Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Çiçekli Kartanesi Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, benim gibi 2018 yeni yuvarlak lif örnekleri severlerin gerçekten çok ama çok beğeneceğine emin olduğum ve etrafınız da görenlerinde canlı renklerine hayran olacağı bu Çiçekli Kartanesi Lif Modeli Yapımını paylaşıyorum.

Çiçekli Kartanesi Lif Modeli Yapımı
Çiçekli Kartanesi Lif Modeli Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Ören Hanım Yeni Sezon Lif Örgü Örneklerine yakışır olan bu Tığ İle Çiçekli Yuvarlak Lif Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir süre önce sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Puf Lif Modellerinden olan bu Dilimli Puf Çiçekli Lif Modeli Yapımına bakmanızı en içten dileklerimle rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Çiçekli Kartanesi Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Çiçekli Kartanesi Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN