SPONSOR
21 Ekim 20182,624 Görüntülenme0 Yorum
Çiçekli Kalp Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Çiçekli Kalp Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Çiçekli Kalp Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, çok seveceğinizi düşündüğüm bu çiçekli havlu kenarı örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve eminim ki mutfak havlusu kenarı işlemesi yaptığınız da çok zarif duracak bir o kadar da mutfağınıza renk katacak olan bu Çiçekli Kalp Havlu Kenarı Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Çiçekli Kalp Havlu Kenarı Modeli Yapımı
Çiçekli Kalp Havlu Kenarı Modeli Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası 2019 çeşitlerine çok yakışır olan ve kalpli motifleri de göze çok şık gelecek olan bu yeni havlu kenarı modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirip güzel günlerde kullanabilirsiniz canlarım, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Kalpli Havlu Kenarları 2019 çeşitlerinden olan ve yapımı da oldukça tatlı olan bu Tığ İşi Kalpli Havlu Kenarı Yapımına göz atmanızı rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde anlattığı bu Çiçekli Kalp Havlu Kenarı Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Çiçekli Kalp Havlu Kenarı Modeli Yapımı Videosu

2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
tig-isi-havlu-kenari-oyalari uzum-igne-oyasi-havlu-kenari dantel-igne-oyasi-havlu-kenari-kelebek havlu-kenari-oyasi igne-isi-havlu-kenarlari-yaprak mor-cicek-havlu-kenari-igne-oya igne-oyasi-yarim-havlu-kenari kus-kanatlari-igne-oyasi-kenar-oyasi igne-isi-havlu-kenari-modeli igne-oyasi-cicekli-kenar-oyasi minimalist-havlu-kenari-cok-sik-igne-oya en-guzel-havlu-kenar-oyalari-cicekli-bocekli
BIR CEVAP YAZIN