SPONSOR
13 Ekim 20172,055 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Çiçekli Fiyonklu Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Çeyizlik Çiçekli Fiyonklu Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Çeyizlik Çiçekli Fiyonklu Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, bugün örgü aşığı sevgili Ezgi Hanımcığımın yaptığı çiçekli tığ işi lif modeli olan ve benim de gerçekten çok beğendiğim bu Çeyizlik Çiçekli Fiyonklu Lif Yapımını şuanda sitemize ekliyoruz.

Çeyizlik Çiçekli Fiyonklu Lif Yapımı
Çeyizlik Çiçekli Fiyonklu Lif Yapımı
SPONSOR

Eğer kızlar kendi zevkinize göre renk seçeneğini tercih ederseniz işin sonunda hoş bir Yeni Çeyizlik Lif Örneği çıkacaktır, eğer örmeyi düşünen varsa tüm içtenliğim ile kolaylıklar gelmesini diliyorum.

Değişik Mekik Oyası Modelleri arayanlar için hoş bir alternatif olacağını düşündüğüm bu Boncuk İşlemeli Mekik Oyası Yapılışına göz atmadan sakın geçmeyin derim, eğer eliniz boş kalırsa kızlar bu Fiyonklu Lif Örneğini bitirdikten sonra resmini çekip bana gönderebilirsiniz.

Ezginin Örgü Aşkı Youtube Kanalına Çeyizlik Çiçekli Fiyonklu Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için başarılarının devamını diliyoruz.

Çeyizlik Çiçekli Fiyonklu Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN