SPONSOR
07 Eylül 20191,224 Görüntülenme0 Yorum
6 Parça Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu
6 Parça Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

6 Parça Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle 2019 yeni yuvarlak lif örnekleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu 6 Parça Yuvarlak Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

6 Parça Yuvarlak Lif Modeli Yapımı
6 Parça Yuvarlak Lif Modeli Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Tığ İşi Yuvarlak Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman evvel sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Anlatımlı Yuvarlak Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde o renklerini ve desenlerini çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Çeyizlik Yuvarlak Çiçek Lif Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu 6 Parça Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

6 Parça Yuvarlak Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN