SPONSOR
20 Nisan 20182,774 Görüntülenme0 Yorum
3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, tığ işi yeni yuvarlak lif modelleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve canlı renkleri ile banyonuza da hava katacak olan bu 3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapımı
3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Ören Hanım Üç Boyutlu Lif Örneklerine yakışır olan bu 2018 Yeni 3 Boyutlu Yuvarlak Lif Modelini umarım sizlerde keyifli şekilde bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sizlere sunduğumuz diğer bir Yeni Sezon Lif Örgü Modellerinden olan bu Üçgen Damat Lif Modeli Yapımı linkine tıklayınız lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına 3 Boyutlu Yıldız Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN