17 Mayıs 20182,020 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Zikzaklı Pıtırcık Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Zikzaklı Pıtırcık Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Zikzaklı Pıtırcık Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, gerçekten çok muhteşem olan bu yeni pıtırcık lif modellerinden olan ve benim de ilk gördüğüm andan itibaren çok ama çok hoş bulduğum bu Zikzaklı Pıtırcık Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Zikzaklı Pıtırcık Lif Modeli Yapımı
Zikzaklı Pıtırcık Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Şerifenin Örgü Dünyası Banyo Lif Örneklerine layık olan bu Tığ İşi Zikzaklı Pıtırcık Lif Modelini umarım sizlerde sorunsuz şekilde yapabilirsiniz, emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir 2018 Kolay Lif Modellerinden olan ve göze de çok hoş gelen bu Çok Kolay Kilim Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına Zikzaklı Pıtırcık Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Zikzaklı Pıtırcık Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN