17 Ekim 20172,279 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Yuvarlak Yaprak Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
Yuvarlak Yaprak Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Yuvarlak Yaprak Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, birazdan özellikle değişik lif modellerinden olan ve canlı renkleri ile de banyonuza renk katacak olan bu Yuvarlak Yaprak Lif Yapımını şuanda sitemizde paylaşıyorum.

Yuvarlak Yaprak Lif Yapımı
Yuvarlak Yaprak Lif Yapımı

Tam anlamıyla örgü sever sevgili Ören Hanım Örgülerinden olan ve çok sevilen modellerinden olan bu Tığ İşi Lif Örneğini inşallah sizlerde hatasız şekilde örebilirsiniz canlarım, yapacakların elleri kolları dert görmesin.

Kendi ellerinizle yavrularınıza 2018 Çocuk Patik Örneklerinden olana ve görenlerin gerçekten beğendiği bu Çocuk Makason Patik Modeli Yapılışına göz atmadan geçerseniz pişman olursunuz kızlar.

Her zaman olduğu gibi akıcı ve hoş anlatımı ile bizler için Yuvarlak Yaprak Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Ören Hanım Youtube Kanalına şükranlarımızı iletiyoruz.

Yuvarlak Yaprak Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN