23 Aralık 2021429 Görüntülenme0 Yorum
Yuvarlak Havalı Lif Modeli Yapımı
Yuvarlak Havalı Lif Modeli Yapımı

Yuvarlak Havalı Lif Modeli Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle yeni lif örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza da renk katacak olan bu yuvarlak havalı lif örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Yuvarlak Havalı Lif Modeli
Yuvarlak Havalı Lif Modeli

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir güzel Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu 2022 2 Renkli Cici Lif modeline bakmadan geçen pişman olur.

Örgü modelleri Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu yuvarlak havalı Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Hepinize mutlu günler dilerim.

Yuvarlak Havalı Lif Modeli Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN