15 Aralık 20181,207 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Yıldızlı Uzun Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
Yıldızlı Uzun Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

Yıldızlı Uzun Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle yeni sezon uzun lif modelleri 2019 çeşitleri severlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki sizlerin de en kısa zamanda bitirdikten sonra banyonuzda keyifle kullanabileceğiniz bu Yıldızlı Uzun Lif Modeli Yapılışını sitemize ekliyoruz kızlar.

Yıldızlı Uzun Lif Modeli Yapılışı
Yıldızlı Uzun Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası Uzun Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi bilenlerinde gönül rahatlığı ile örebileceği bu Yeni Uzun Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla örebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Uzun Lif Örneklerinden olan ve yapımı da gerçekten bir o kadar çok şık olan bu Çizgili Uzun Lif Modeli Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille anlattığı bu Yıldızlı Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Yıldızlı Uzun Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN