09 Mayıs 20182,578 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Yıldızlı Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Yıldızlı Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Yıldızlı Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, çok seveceğinizi düşündüğüm bu yeni uzun lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve inşallah bitirdikten sonra görenlerinde çok hayranlık duyacağı bu Yıldızlı Uzun Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Yıldızlı Uzun Lif Modeli Yapımı
Yıldızlı Uzun Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Uzun Banyo Lif Örneklerine yakışır olan bu Tığ İşi Yıldızlı Uzun Lif Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Çeyizlik Güzel Lif Örneklerinden olan bu 3 Katlı Şıkır Şıkır Çiçekli Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Yıldızlı Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Yıldızlı Uzun Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN