06 Ağustos 20181,710 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Yıldız Lif Salkım Üzümlü Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Yıldız Lif Salkım Üzümlü Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Yıldız Lif Salkım Üzümlü Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, sizler için oluşturduğumuz bu 2018 gösterişli lif örneklerine bakmadan geçmeyin derim, diğer bir sizlere göstermek için itina ile oluşturduğumuz ve göze hoş gelen bu Yıldız Lif Salkım Üzümlü Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Yıldız Lif Salkım Üzümlü Modeli Yapımı
Yıldız Lif Salkım Üzümlü Modeli Yapımı

Tam anlamıyla El Emeği Öğrenelim çalışanlarının her zaman olduğu gibi titizlikle derlediği bu Üzümlü Yıldız Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapıp bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Üç Boyutlu Yıldız Lif Modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve görenlerin de beğenisini alan bu Üç Boyutlu Salkım Üzüm Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

El Emeği Öğrenelim Youtube Kanalına Yıldız Lif Salkım Üzümlü Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yıldız Lif Salkım Üzümlü Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN