27 Eylül 20174,182 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Yıldız Desenli Yuvarlak Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Yıldız Desenli Yuvarlak Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Yıldız Desenli Yuvarlak Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, bugün canlı renkleri ile banyonuza renk katacak olan En Güzel Lif Modellerinden olan ve yapımı da bir o kadar zevkli ve Kolay El Örgüsünden olan bu 2017 Yeni Lif Örneği olan Yıldız Desenli Yuvarlak Lif Yapılışını sizler için şuanda paylaşıyorum.

Yıldız Desenli Yuvarlak Lif Yapımı
Yıldız Desenli Yuvarlak Lif Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Örgülerine yakışır şıklıkta ve güzellikte olan bu Yeni Tığ İşi Lif Modelini inşallah sizlerde en kısa zamanda öğrenmiş şekilde örebilirsiniz kızlar, yapmayı düşünenlere yüce rabbimden kolaylıklar diliyorum hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Eğer kendi el emeğinizi vererek En Yeni Desenli Patik Modellerinden örmek isterseniz canlarım kesinlikle bu Zebra Patik Modeli Yapımına bakmayı kaçırmayınız, eğer Melek Ablanızı mutlu etmek isterseniz Tığ İşi Yuvarlak Yıldız Desenli Lif Örneğini bitirdikten sonra resmini çekip bana gönderebilirsiniz.

Ören Hanım Youtube Kanalı zamanını ve tecrübesini kullanarak bizler için Yıldız Desenli Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı ve sevgilerimizi gönderiyoruz.

Yıldız Desenli Yuvarlak Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN