18 Mayıs 20183,004 Görüntülenme0 Yorum
Yeşil Saplı Papatya Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Yeşil Saplı Papatya Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Yeşil Saplı Papatya Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle papatyalı yuvarlak lif modelleri 2018 çeşitleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve göze hoş gelen bu Yeşil Saplı Papatya Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Yeşil Saplı Papatya Lif Modeli Yapımı
Yeşil Saplı Papatya Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla 2018 Tamanne Örgü Lif Örneklerine yakışır olan bu Yeni Tığ İşi Lif Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Çeyizlik Yeni Lif Örneklerinden olan bu Kalpli Kese Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Tamanne Youtube Kanalına Saplı Papatya Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeşil Saplı Papatya Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN