05 Kasım 20201,025 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Ve Kolay Lif
Yeni Ve Kolay Lif

Yeni Ve Kolay Lif

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle kolay lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle incelemesini içtenlikle rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda ördüğünüzden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Yeni Ve Kolay Lif Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Yeni Ve Kolay Lif Yapımı
Yeni Ve Kolay Lif Yapımı

Tam anlamıyla Pamuk Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de evlilik yaşlarınız da ki kızlarınız için de çeyizlik lif niyetine tercih edebileceğiniz bu yeni lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yepyeni lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Çıtı Pıtı İncili Kare Lif linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Pamuk Örgüler Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek anlattıkları bu Yeni Ve Kolay Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Ve Kolay Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN