14 Haziran 20202,193 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Ve Farklı Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı
Yeni Ve Farklı Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı

Yeni Ve Farklı Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle değişik tığ oyaları 2020 çeşitleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle göz atmasını rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik oyalarından olmazsa olmazlarından olan bu Yeni Ve Farklı Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Yeni Ve Farklı Tığ Oyası Yapılışı
Yeni Ve Farklı Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Kıymetli El İşleri çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve evde artan ipleriniz ile veya yazma rengine uygun şekilde tercih edebileceğiniz bu Farklı Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Ütüsüz Kalıp Gibi Tığ Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Kıymetli El İşleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için anlattıkları bu Yeni Ve Farklı Tığ Oyası Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Ve Farklı Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN