25 Haziran 20203,922 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Tuğla Battaniye Örgü Yapılışı Videolu
Yeni Tuğla Battaniye Örgü Yapılışı Videolu

Yeni Tuğla Battaniye Örgü Yapılışı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle yeni yapım battaniye örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgü çeşitlerinden olmazsa olmazlarından olan bu Yeni Tuğla Battaniye Yapılışını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni Tuğla Battaniye Örgü Yapımı
Yeni Tuğla Battaniye Örgü Yapımı

Tam anlamıyla Örgücü Şirin Yeni çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde veya evde artan ipleriniz ile de tercih edebileceğiniz bu Güzel Battaniye Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Battaniye Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu 2020 Anlatımlı Bebek Battaniye Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde bizler için anlattıkları bu Yeni Tuğla Battaniye Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Tuğla Battaniye Örgü Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN