12 Kasım 20201,845 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Tığ İle Yelek Ve Şal Örneği Yapımı
Yeni Tığ İle Yelek Ve Şal Örneği Yapımı

Yeni Tığ İle Yelek Ve Şal Örneği Yapımı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle örgü yelek modelleri isteyenlerin kesinlikle göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve ister sevdikleriniz için hediyelik niyetine isterseniz de kızlarınız için çeyizlik niyetine tercih edebileceğiniz bu Yeni Tığ İle Yelek Ve Şal Örneğini sitemize ekliyoruz canlarım.

Yeni Tığ İle Yelek Ve Şal Örneği
Yeni Tığ İle Yelek Ve Şal Örneği

Tam anlamıyla şerifenin örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda gelin çeyizi yeleklerinden olmazsa olmazlarından olan göze de çok hoş gelen bu yeni yelek modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı örgü yeleklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tunus İşi Yeni Şiş Örgü Örneğina bakmadan geçmeyin derim.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek anlattıkları bu Yeni Tığ İle Yelek Ve Şal Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Tığ İle Yelek Ve Şal Örneği Videosu

BIR CEVAP YAZIN