17 Nisan 20202,955 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Tasarım Örgü Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu
Yeni Tasarım Örgü Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu

Yeni Tasarım Örgü Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle 2020 tığ işi kese lif modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için heyecanlandığım bu Yeni Tasarım Örgü Lif Yapılışını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni Tasarım Örgü Lif Yapımı
Yeni Tasarım Örgü Lif Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde tercih edebileceğiniz ve göze de çok şık gelen bu Örgü Kere Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Kese Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Güzel Pamuk Şeker Lif Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler için anlattıkları bu Yeni Tasarım Örgü Lif Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Tasarım Örgü Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN