24 Ekim 20182,023 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Model Gökkuşağı Lif Yapılışı Videolu Açıklamalı
Yeni Model Gökkuşağı Lif Yapılışı Videolu Açıklamalı

Yeni Model Gökkuşağı Lif Yapılışı Videolu Açıklamalı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle 2019 yeni gökkuşağı lif örgülerinden olan ve eminim ki gördüğünüz ilk andan itibaren yapmak isteyeceğiniz bir o kadar da kullanışlı lif örgülerinden olan bu Yeni Model Gökkuşağı Lif Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Yeni Model Gökkuşağı Lif Yapımı
Yeni Model Gökkuşağı Lif Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve yeni tığ işi liflerinden en tatlı hallerinden olan bu Güzel Gökkuşağı Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Çok Güzel Çiçekli Liflerinden olan ve bitirdikten sonra banyonuza da renk katacak olan bu Puf Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı ve sade şekilde anlattığı bu Yeni Model Gökkuşağı Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Yeni Model Gökkuşağı Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN