31 Ekim 20191,687 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Mevlüt Kenarı Yapılışı Anlatımlı Videolu
Yeni Mevlüt Kenarı Yapılışı Anlatımlı Videolu

Yeni Mevlüt Kenarı Yapılışı Anlatımlı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle tığ işi mevlüt kenarı modelleri severlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren çeyizlik niyetine tercih etmek isteyeceğinize emin olduğum bu Yeni Mevlüt Kenarı Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Yeni Mevlüt Kenarı Yapımı
Yeni Mevlüt Kenarı Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o öze şık gelen renklerini etrafınız da görenlerinde hayranlıkla çok şık bulacakları bu Güzel Mevlüt Kenarı Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Mevlüt Kenarı Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Tığ İşi Çok Güzel Mevlüt Örtüsü Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Yeni Mevlüt Kenarı Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Yeni Mevlüt Kenarı Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN